اخبار

شمار شهدای فلسطین به ۲۱۲ نفر افزایش یافت

شمار شهدای فلسطین به ۲۱۲ نفر افزایش یافت

وزارت بهداشت غزه شامگاه دوشنبه خبر داد که شمار شهدای غزه به ۲۱۲ نفر رسیده است. بر اساس این گزارش، از میان شهدای غزه، ۶۱ نفر کودک و ۳۶ نفر نیز زن بوده و ۱۴۰۰ نفر نیز در جریان حملات صهیونیست‌ها به غزه مجروح شده‌اند.

شمار شهدای فلسطین به ۲۱۲ نفر افزایش یافت

ویدیو / آسیب روانی کودکان فلسطینی در اثر حملات جنگنده‌های رژیم اسرائیل

فارس: وزارت بهداشت غزه شامگاه دوشنبه خبر داد که شمار شهدای غزه به 212 نفر رسیده است.

بر اساس این گزارش، از میان شهدای غزه، 61 نفر کودک و 36 نفر نیز زن بوده و 1400 نفر نیز در جریان حملات صهیونیست‌ها به غزه مجروح شده‌اند.

پیش از این ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های القسام در پیامی هشدار آمیز به صهیونیست‌ها گفت: «دشمن جنایتکار صهیونیست طی ساعت‌های گذشته بمباران خانه‌ها و منازل مسکونی غیرنظامیان را افزایش داده است و بر این اساس به دشمن هشدار می‌دهیم در صورتی که بلافاصله بمباران خانه‌های مسکونی را متوقف نکند، ما بار دیگر بمباران تل آویو را از سرگرفته و آن را در تیررس موشک‌های خود قرار خواهیم داد».

ساعتی پیش در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به منزلی در مرکز غزه، یک فلسطینی و دخترش به شهادت رسیدند.در این حمله که در نزدیکی وزارت بهداشت غزه روی داد، دست کم 10 نفر مجروح شدند.

یک مقام ارشد سازمان «یونیسف» (صندوق اضطراری کودکان سازمان ملل) روز یکشنبه درخصوص وضعیت کودکان در نوار غزه ابراز نگرانی کرد.

«جولیت توما» مسئول ارتباطات یونیسف در بخش غرب آسیا و شمال آفریقا گفت: «اوضاع وحشتناکی است. تنها ظرف پنج روز، دستکم چهل کودک در نوار غزه کشته شده‌اند».

منبع خبر

شمار شهدای فلسطین به ۲۱۲ نفر افزایش یافت
www.entekhab.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا